Początek roku, to czas wyjątkowo obfity w targi reklamowe. W całej Polsce, ale także za granicą, organizowane są różne wydarzenia – praktycznie w każdej z dziedzin. Od dużych targów motoryzacyjnych, reklamowych, poprzez targi mocno zakorzenione w danej specjalizacji – weselne, modowe, etc. Bez względu na branżę i specyfikę targów, każdy wystawca chce się na nich w jakiś sposób wyróżnić i przyciągnąć nowych kontrahentów. Podstawą są: katalogi, ulotki, prezenty w postaci gadżetów – czyli coś co delikatnie przechyli szalę na naszą korzyść względem konkurencji. Problem w tym, że konkurencja ma to samo. Nasz potencjalny kontrahent przechodzi przez kolejne stanowiska kumulując w swoich rękach pozyskane materiały. Efekt może być taki, że zrezygnowany i zmęczony, będąc przy Twoim – nie zdoła udźwignąć nic więcej. Innymi słowy, plan jego pozyskania spełźnie w gruzach. Ale bez obaw, znaleźliśmy na rynku gadżet, który z łatwością pozwoli wyróżnić się z tłumu wystawcy a który pokochają zwiedzający. Gadżet na targi niemalże doskonały – wózek targowy buggybox.

Krótka historia buggybox oparta na wieloletnim doświadczeniu

Minął niespełna rok od momentu, gdy buggybox miał swoją premierę na największych targach marketingu i reklamy w Europie Środkowo-Wschodenie – Rema Days. To tam, dzięki głosom uczestników spośród mnogości innych gadżetów, otrzymał wyróżnienie w kategoriach: Top Idea oraz Produkty promocyjne. Jak się okazuje, nie bez powodu. Buggybox to produkt stworzony na kształt walizki: posiada kółka, ergonomiczną rączkę ale przede wszystkim sporo miejsca do gromadzenia wszelkich katalogów i produktów. Dzięki temu, daje niebywały komfort poruszania się po targach dla zwiedzających. Jednak jak zapewnia producent, produkt ten ma także jeszcze jedno zadanie, które doceni każdy wystawca – ma służyć przede wszystkim promocji i zwiększaniu świadomości marki klienta. Ogromne pole do brandingu pozwala na zadruk całej powierzchni buggybox’a, który przemierzając targi wraz ze zwiedzającym – samoistnie staje się jeżdżącą reklamą Twojej firmy i dociera o wiele dalej niż Twoja konkurencja. Przy tym wszystkim jest niezwykle wytrzymały!

Nowoczesna forma reklamy w zasięgu Twojej ręki

Niewątpliwie, ten nowatorki gadżet ma wielką szansę na zawsze zmienić postrzeganie targów dla każdej ze stron. Uczestnikom oswobodzi ręce a wystawcę przeniesie na zupełnie inny poziom promocji swojej firmy. Patrząc na bugguboxa ma się nieodparte wrażenie, że producent skupił się na praktyczność, ale nie zapomniał także o innowacyjności swojego produktu. Pojemny i łatwy w prowadzeniu wózek to 100% powierzchni pozostawionej Twojej wyobraźni. Nadruk 360° w pełnym kolorze pozwoli na dowolną ekspozycję logo bądź grafiki, a możliwość zastosowania różnorodności barw przyciągnie wzrok każdego. Nie da się ukryć, że wózek targowy buggybox posiada wszelkie cechy jakie powinien posiadać nowoczesny gadżet promocyjny a tym samym zyskuje naszą pełną rekomendację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu bądź jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z naszym biurem handlowym mailowo bądź telefonicznie. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi. Więcej informacji znajdziesz również na stronie: www.buggybox.eu