Nie da się ukryć, że marka Castelli Milano wyróżnia się spośród sporej konkurencji na rynku notesów. Włoskie wzornictwo, szyk, perfekcyjne wykonanie oraz dyskretny branding sprawiły, że pokochały je miliony, a seria sprzedaje się w mgnieniu oka. Po tak ogromnym sukcesie i doskonałym przyjęciu na rynku w Polsce, producent wprowadza kolejne, zaskakujące nowości na rok 2021!

Notes który się wyróżnia

Piękny wygląd, bogate zdobienia a zarazem elegancja i prostota to cechy charakterystyczne dla Castelli Milano. Znane dotąd serie: Gold, z charakterystycznymi złoceniami na okładce i rantach bloku, oraz seria Eden z pięknymi i barwnymi motywami kwiatowymi, poszerzono o dwa nowe modele. Nowością jest eklektyczna seria Castelli Harris, z okładką o strukturze materiału – dostępna w trzech kolorach oraz seria Castelli Midnight Floral, która nawiązuje do serii Eden, niemniej, zaprojektowano ją w bardziej stonowanych kolorach. Warto dodać, że sama seria Gold, dostała także nową odsłonę – Castelli Copper, która cechuje się miedzianymi zdobieniami. To co wspólne dla wszystkich modeli, to nawiązujące do kolorystyki okładek dekoracje rantów oraz dodatków, typu gumka i tasiemka.

Dostępne serie notesów

Notesy Castelli Milano wydrukowane są na kremowym papierze, doskonale korespondującym z szarością druku. Strony notesu są numerowane, zaś na początku notesu znajduje się indeks pozwalający szybko i wygodnie odnaleźć notatki. Każdy notes wyposażony jest w elegancją kieszonkę na dokumenty czy fiszki. Eleganckie czarne wyklejki podnoszą prestiż tego produktu, a całości dopełniają zaokrąglone ranty w kolorze dopasowanym do określonej linii notesów.

Elegancka, głęboka czerń w połączeniu ze złotymi ornamentami nadają notesom Castelli Milano Gold wyjątkowo ekskluzywny charakter.

 

Przepiękne, miedziane motywy doskonale współgrają ze wszystkimi elementami notesów Castelli Milano Copper – metalizowana miedź na rantach bloku, grafitowa oprawa tworzą doskonałą całość.

 

Inspiracją dla tej linii notesów Castelli Milano jest natura – jej różnorodność i bogactwo. Okładka to prawdziwy raj, gdzie pośród bujnej roślinności odnajdujemy zwierzęta, patki i owady. Motywy kwiatowe i zwierzęce to temat przewodni notesów Castelli Milano Eden. Motywy te widoczne są również na rantach bloku i w idealnym dopasowaniu kolorystyki gumek i zakładki do okładki.

 

Biznesowa odsłona notesów Castelli Milano – linia Harris – szyta na miarę. Oprawa tych notesów wykonana jest z miękkiego materiału fakturą imitującego tweed. Przeszycie wokół okładki doskonale współgra z kolorystyką okładki i nadrukiem na rantach. Perfekcja w każdym calu.

Wymarzony prezent, także dla siebie

Takie notesy mogą być idealną wizytówką każdej firmy. Szczególnie że, tak jak wspomniano wcześniej, ich branding jest niezwykle subtelny. Notesy z serii Castelli mogą zostać zapakowane w ekskluzywne pudełko ozdobne, które idealnie uzupełnienia sam produkt. Jak wiadomo, czasami mniej znaczy więcej. Jednakże, w przypadku Castelli Milano, „mniej” to bijący po oczach, ogromny napis „PREMIUM” i za to właśnie je kochamy.
Zapraszamy do przesyłania zapytań: [email protected], minimalne zamówienie na modele serii Castelli to 20 szt.

Zobacz dostępne wzory w katalogu: