Odzież z firmowym nadrukiem to popularny od lat sposób na tworzenie rozpoznawalności marki. Choć przede wszystkim kojarzy się z pracowniczym uniformem, coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie jej w kampaniach reklamowych. Najpopularniejsze z tej kategorii są zdecydowanie T-shirty, bluzy i czapki. Dlaczego by nie pójść o krok dalej i postawić na reklamowe obuwie?

 

Buty to wizytówka człowieka… a także Twojej firmy!

Obuwie to istotna część garderoby. Jednak czasy, kiedy buty po prostu służyły do odziania stóp i chodzenia, już dawno są za nami.  Obuwie stało się integralną, modną częścią stroju, czasem nawet tą najbardziej widoczną i krzykliwą. Stanowi naszą wizytówkę i pozwala nam się wyrazić. Kolorowe trampki z nadrukiem tworzą obecnie nie tak zaskakujące połączenie z letnią sukienką czy marynarką. Skoro ludzie lubią bawić się modą i eksperymentować, warto wykorzystać obecny trend i postawić na designerskie kastomizowane buty z logo firmy i tym samym zwiększyć zasięg reklamy marki. W końcu, spośród wszystkich elementów ubioru buty są najbardziej widoczne dla otoczenia, niezależnie od pogody.

 

Buty z firmowym nadrukiem – krok w przyszłość marketingu!

Wysokiej jakości obuwie reklamowe pozytywnie wpływa na wizerunek firmy lub organizacji. Jeśli jest wygodne i modne, spotka się z aprobatą użytkowników oraz spełni swoją funkcję reklamową – będzie chętnie noszone. Natomiast bezpieczne dla środowiska  rozwiązania przy jego produkcji pomogą zaskarbić sobie proekologicznych przedsiębiorców. Właśnie takie trampki znajdą Państwo w naszej ofercie.

  • Cyfrowy nadruk UV zapewnia pełną gamę kolorystyczną projektu, który może być umieszczony na cholewce tenisówki, zapiętku, lub języku.
  • Cholewki wykonane są z ekologicznych materiałów – płótna lub skóry.
  • Podeszwy wytwarzane są z gumy z recyklingu w połączeniu z korkiem lub drewnem. Dostępne są w kolorze białym, czarnym oraz miodowo-brązowym.
  • Buty można czyścić za pomocą standardowych środków pielęgnacji obuwia.

Designerskie tenisówki z logo firmy – dla kogo i z jakiej okazji?

Choć buty wydają się nietypowym podarunkiem, warto postawić na efekt zaskoczenia i dać się zapamiętać. Pozwoli to na stworzenie pozytywnych skojarzeń z Twoją firmą, które mogą zaowocować podczas dalszej współpracy.

 

  1. UPOMINKI DLA KONTRAHENTÓW

Fundamentalne dla każdego przedsiębiorcy są pozytywne relacje z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Do ich utrzymania przyczynić się może właśnie firmowy upominek. Przydatne na co dzień gadżety czy odzież z pewnością przypadną im do gustu.

Obuwie sportowe może być obecnie ekstrawaganckie, zadziorne czy też eleganckie, dlatego z powodzeniem wpisze się w tożsamość każdej firmy, bez względu na branżę.

 

  1. PREZENTY FIRMOWE I MOTYWATORY

Przyjazna atmosfera, poczucie przynależności do grupy i benefity to jedne z czynników, które najbardziej motywują do pracy. Nagradzaj talenty i gratuluj pracownikom. Zamiast podarować standardowy długopis lub koszulkę, wybierz coś nowego i wyjątkowego, jak designerskie tenisówki.

 

  1. FANI, KLUBY, UNIWERSYTETY i FESTIWALE!

Kluby sportowe, organizacje i uniwersytety docierają do szerszego grona, gdy dbają o merchandising. Masz entuzjastycznych fanów? Wzmocnij ich poczucie tożsamości z Twoją marką, dzięki produktowi, który jest jedyny w swoim rodzaju.

 

  1. UNIFORM PRACOWNICZY

Jak już wspomnieliśmy na początku, obuwie reklamowe jako uzupełnienie uniformu pracowniczego nie tylko buduje pozytywny obraz marki wśród klientów, ale także zapewnia dodatkowy nośnik reklamy.

Produkty reklamowe dla Twojej firmy w AdForce

W AdForce doskonale wiemy, jak ważne są dla przedsiębiorców gadżety reklamowe. Chętnie poszerzamy swoją ofertę o nowe i niestandardowe produkty, przykładając przy tym wagę zarówno do jakości samych produktów, nadruku na nich, jak i obsługi klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza lub umów spotkanie w naszej siedzibie AdForce. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną specjalnie do Twojej firmy.