Zaprojektowana z niezwykłą starannością przez miłośników festiwali dla wszystkich ludzi biorących udział w wielkich wydarzeniach na całym świecie, szybko stała się kultowym produktem, chętnie użytkowanym przez miliony, także w życiu codziennym. Festibax® – to marka, którą doceni każdy, ceniący bardzo wysokiej jakości gadżety promocyjne, wykonane z niebywałą dbałością o szczegóły oraz wyróżniające się ciekawym designem! Torba festiwalowa Festibax® to wyjątkowe, oryginalne i stylowe rozwiązanie do noszenia na co dzień w drodze do pracy, w biurze, podróżny czy na koncercie – teraz dostępna z możliwością zdobienia logo Twojej firmy.

Chroniony i oryginalny design torby Festibax®.

W sprzedaży dostępne są dwa modele Festibax® – model Podstawowy i model Premium. W obu przypadkach, opatentowany ergonomiczny kształt umożliwia noszenie Festibax® w sposób wygodny i bezpieczny na kilka różnych sposobów. Duża pojemności torby, pozwala na umieszczenie w niej wszystkich niezbędnych i cennych rzeczy, które zawsze będą bezpieczne i „pod ręką”. Model Premium wykonano z wysokiej jakości nylonu CORDURA 1000D, który wytwarzany jest w ekologicznym procesie produkcji i posiada certyfikat UE, jest przy tym lekki, wytrzymały i ma właściwości wodoodporne. Festibax® Premium, to także oddzielna antykradzieżowa kieszeń z zamkiem i klamerką YKK oraz wodoodporny zamek zewnętrzny, chroniący przed przeciekaniem a także wiele wewnętrznych kieszeni z przodu u z tyłu. Co ciekawe w modelu Premium znajdziemy także zatyczki do uszu oraz ponczo PLA, zapakowane w markowe etui Festibax®. Model Podstawowy wykonano z mocnego dwukolorowego poliestru 600D oraz 300D. Podobnie jak model Premium, posiada on oddzielną kieszeń antykradzieżową oraz wymienny żakardowy pasek do noszenia.

Niezniszczalny nadruk logo na niezniszczalnej torbie.

Warto przy tym zaznaczyć, że każdy z materiałów z którego wykonano torby promocyjne Festibax®, umożliwiaja naniesienie na nich niezwykle trwałych nadruków – również wielokolorowych. Specjalnie dostosowane techniki druku pozwolą na obrandowanie torby Festibax® niemalże każdym logotypem. Dzięki temu, ta niezwykle popularna oraz praktyczna torba może stać się również idealnym nośnikiem promocyjno – reklamowym Państwa firmy. Należy jednak pamiętać, że jak w przypadku większości produktów markowych, tak i tu, zdobienie nanoszone jest w ściśle określonych miejscach, ustalonych w porozumieniu z producentem.

Jeden świat – jedna torba – Twój Festibax®.

Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z ofertą na tą kultową torbę, zachęcamy do składania zapytań drogą mailową, telefonicznie bądź za pośrednictwem koszyka kalkulacji na kartach produktu (link poniżej). Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji oraz doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań dla Państwa firmy.

Zachęcamy również do zapoznania się z produktami na naszej stronie internetowej: