Przygotuj z nami swoją firmę na nadchodzący czas wzmożonych obostrzeń sanitarnych. Od niedawna, przywrócono obowiązek przemieszczania się w przestrzeni publicznej w maseczkach ochronnych. Jak zapewniają specjaliści, restrykcje te, maja spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa w naszym kraju.

Wiele przedsiębiorstw, które prosperują w tych czasach w trybie stacjonarnym jak i zdalnym, stawia na produkcję maseczek z własnym nadrukiem firmowym. Maseczki wielokrotnego użytku z logo, zdaniem wielu, są także dobrą okazją do prowadzenia sprawnych działań komunikacji PR-owej oraz marketingowej firmy. Dbając o dobro i zdrowie swoich współpracowników oraz klientów, zapewniasz także dobrą kondycję swojemu przedsiębiorstwu.

Aby Państwa w tym wesprzeć, przygotowaliśmy propozycję, na w pełni brandowane maseczki z logo –  zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Informujemy, że reklamowe maski ochronne z naszej oferty, nie są wyrobem medycznym i nie gwarantują 100% ochrony przed wirusem Covid-19. Jednakże, poprawnie założona maseczka – zasłaniająca nos i usta, niweluje jego rozprzestrzenianie.