Nawet najbardziej pochmurne i deszczowe dni nabiorą kolorów i ciepła dzięki parasolom z naszej najnowszej kolekcji w pełni personalizowanych gadżetów na jesień. Z przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy katalog, a w nim Twój wymarzony parasol reklamowy z wielobarwnym nadrukiem na całej czaszy! Nie czas na skromność i stonowanie – daj się ponieść wyobraźni dzięki nieograniczonym opcjom personalizacji.

Firmowy parasol marzeń? Jesteśmy na TAK!

Jeśli znasz już naszą filozofię i intencję programu AdForce Go Asia, wiesz, że Twój nowym reklamowy gadżet wyróżni się na tle innych. To Ty decydujesz z czego będzie wykonany i jak będzie finalnie wyglądał nadruk. Dajemy Ci narzędzie do stworzenia unikatowego parasola z logo firmy i nie tylko! Wybierz rozmiar, długość i materiał z którego będzie wykonana rączka oraz pokrycie spośród naszych gotowych propozycji. Chcesz więcej – powiedź nam o tym, a my zajmiemy się resztą.

Mamy dla Ciebie więcej…

Szukasz innych rozwiązań na firmowe gadżety z opcją pełnej personalizacji, nie zwlekaj i sprawdź już teraz nasze inne katalogi z tej serii:

· Gadżety na lato

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Informujemy, że czas realizacji gadżetów z opcją pełnej personalizacji trwa od 14 do 21 dni roboczych a minimalna ilość zamówienia jest uzależniona od ich rodzaju.