Plecak – kiedyś równoznaczny ze szkolnym tornistrem, dziś, niezależnie od wieku – uniwersalna część codziennej garderoby, damskiej i męskiej. Dzięki rozmaitym funkcjom i udogodnieniom, wyróżniamy m.in. plecaki turystyczne, sportowe, podręczne, kabinowe, miejskie czy szkolne. To niezastąpione w dalekich i bliskich podróżach akcesorium jest również częstym upominkiem reklamowym, np. nagrodą w konkursach, dodatkiem do zakupu czy prezentem firmowym. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługuje oferta plecaków biznesowych B2B marki Tigernu. Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego!

 

Miejski plecak na laptop z logo firmy

Plecaki biznesowe cieszą się sporą popularnością w dużych korporacjach, jako element tzw. welcome pack’ów/ onboarding box’ów. To doceniany upominek firmowy dla pracujących hybrydowo lub będących w ciągłej podroży służbowej, jak np. programistów, informatyków, przedstawicieli handlowych czy kierowników regionalnych. Poza tym, plecak na laptop z eleganckim haftem to również trafiony upominek oraz pamiątka dla wykładowców i studentów od uczelni. Plecak miejski z dodatkowymi udogodnieniami ułatwia przenoszenie swojego stanowiska pracy (lub nauki). Jednak, aby bezpiecznie transportować wartościowy sprzęt, jakim jest laptop, należy wybrać specjalnie przystosowany do tego, wytrzymały plecak wysokiej jakości produkcji. W tej branży na wyróżnienie na tle innych producentów zasługuje z pewnością Tigernu.

 

Plecaki biznesowe Tigernu B2B

Światowej renomy marka Tigernu z dbałością o każdy szczegół, tworzy wyjątkowe plecaki miejskie od 1989 roku. Zastosowanie w produkcji trwałych i wyłącznie bezpiecznych dla zdrowia i środowiska materiałów to nie jedyna ich zaleta. Przystosowane do miejskiego użytku, plecaki biznesowe Tigernu posiadają m.in. udogodnienia dopasowane do podręcznych urządzeń elektronicznych, takich jak laptop, tablet i smartfon. Natomiast, innowacyjne rozwiązania opatentowane przez markę zabezpieczają właściciela przed kradzieżą zawartości, np. podczas podróży zatłoczoną komunikacją miejską. Dodatkowo, praktyczna konstrukcja, liczne przegrody, kieszenie i uchwyty, a także ergonomiczne rozwiązania chroniące kręgosłup, sprawdzają się zarówno w szkole jak i pracy. Warto dodać, że poza funkcją, mocną stroną plecaków biznesowych Trigernu jest równocześnie ich forma, czyli atrakcyjny, minimalistyczny design.

Flagowe Patenty marki Tigernu

Plecaki biznesowe Tigernu w ofercie B2B cieszą się ogromną popularnością wśród dużych korporacji na całym świecie. To doskonały wybór dla firm, którym zależy na wyposażeniu pracowników w najlepszej jakości markowe plecaki na laptop oznakowane firmowym logo. To co przede wszystkim wyróżnia markę Tigernu i nadaje jej rozpoznawalności to z pewnością innowacyjne patenty. Obecnie posiada ich aż ponad 200. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych.

 

Podwójny antykradzieżowy zamek błyskawiczny

Podwójny zamek antykradzieżowy jest dużo trwalszy niż standardowe. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz niezawodność. (Patent ZL 2013 20083407.6)

 

Regulowana komora na laptop

Regulowana komora na laptop umożliwia dopasowanie do rozmiaru komputera, zapewniając mu przy tym większą ochronę. (Patent ZL 2013 20005715.7)

 

Pełne otwarcie 180°

Praktyczne rozwiązanie umożliwia szybki, wygodny dostęp do całej zawartości plecaka bez potrzeby wypakowywania zawartości. (Patent ZL 2016 20256788.7)

 

Ukryta kieszeń bezpieczeństwa

Trudnodostępna z zewnątrz kieszeń bezpieczeństwa to pewne i wygodne miejsce na przechowanie dokumentów osobistych, w obawie przed kieszonkowcami. (Patent ZL 2015 20075357.6)

 

Oddzielna przegroda na laptop

Przegroda na laptop umiejscowiona na plecach, wykorzystuje konstrukcję plecaka do zabezpieczenia sprzętu przed kradzieżą. (Patent ZL 2015 20075357.6)

 

Oferta Tigernu B2B w AdForce – solidne plecaki biznesowe dla Twoich pracowników

Elegancki plecak biznesowy wymaga równie eleganckiego znakowania. Plecaki Tigernu świetnie prezentują się z haftem logo, ale możliwy jest również nadruk. Naniesienie subtelnego logotypu na plecak sprawi, że silniej zapiszesz się w świadomości swojego pracownika lub klienta. Szczególnie w przypadku solidnego akcesorium do pracy, jakim może być plecak Tigernu. W AdForce służymy poradą i pomocą zarówno w sprawie doboru gadżetów i upominków reklamowych, jak i możliwych metod znakowania. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twojej firmy.