Choć słodycze reklamowe kojarzą się najczęściej z małymi landrynkami i lizakami, kategoria ta to przepastny róg obfitości. Zaliczamy do nich nie tylko przeróżne cukierki, czekoladki, ciasteczka czy batoniki. Słodycze reklamowe to również miody i konfitury. Ponadto, do tej kategorii należą także kawy i herbaty, gumy do żucia, jak i wszelkie słone przekąski – np. popcorn, orzeszki oraz wiele innych smakołyków. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli widzisz w sklepie przysmak, który idealnie wpasowałby się w Twoją kampanię reklamową, w naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz jego odpowiednik – do wyboru, do koloru.

 

 

Szerokie zastosowanie słodyczy reklamowych z logo

Zważywszy na różnorodność w obrębie tej kategorii, jej grupą docelową nie są jedynie najmłodsi. Dzięki słodyczom reklamowym możemy dotrzeć do dużo szerszego grona klientów. Poniżej podpowiadamy w jakich okolicznościach najlepiej sprawdzi się ta słodka forma promocji.

Słodycze reklamowe z logo – wypromuj się na targach

Targi reklamowe to szansa na dotarcie do większego grona klientów. W otoczeniu sporej konkurencji trzeba postarać się o przyciągającą oprawę. Z tego powodu wielu wystawców wspomaga się słodyczami reklamowymi z nadrukiem logo. Zaprezentowane w displayu z indywidualną grafiką, będą bardziej widoczne dla przechodzącego obok potencjalnego klienta. Czekoladka z logo na pewno zapadnie w pamięć osobom, które wejdą w interakcję z Twoją firmą.

Aby umilić oczekiwanie

Słodycze reklamowe z logo często występują w formie drobnego poczęstunku w eleganckim naczyniu, serwowanego w poczekalni lub recepcji. To popularny widok przede wszystkim w hotelach, prywatnych placówkach medycznych lub salonach urody. Ten miły gest w kierunku klienta, w połączeniu z serdeczną obsługą, niezaprzeczalnie wpłynie na pierwsze wrażenie na temat Twoich usług. Jakie słodycze reklamowe są najpopularniejsze? W tej kategorii królują znane wszystkim krówki.

Słodycze reklamowe z nadrukiem w ramach upominku firmowego

Co roku mają miejsce okoliczności, które sprzyjają wręczaniu prezentów biznesowych. Zestaw słodyczy reklamowych z logo to klasyczny i ponadczasowy podarunek z okazji firmowych jubileuszy. Natomiast w ramach upominku na Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocne proponujemy dodatek w formie kawy lub herbaty. Należy jednak pamiętać, że dużą rolę odgrywa tu brandowanie – spersonalizowane etykietki z logo firmy wyglądają bardziej profesjonalnie niż kosz z miszmaszem, nawet najbardziej znanych producentów.

Słodycze reklamowe – promocja wśród najmłodszych

Dzieci kochają słodycze. Nietrudno więc wyobrazić sobie, że reklama w formie lizaków skutecznie je przyciągnie, a wraz z nimi rodziców. To doskonały pomysł na dodatek do kampanii promocyjnej przedszkola, warsztatów dla dzieci, konkursów czy różnych usług kierowanych do najmłodszych. W trosce o maluchów, zdrową alternatywą klasycznych słodkości, która przekona rodziców i zasmakuje małym klientom, są wegańskie żelki bez sztucznych barwników i glutenu.

 

 

Zdrowe i ekologiczne słodycze reklamowe

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zdrowe żywienie i świadome dobieranie produktów spożywczych odgrywa istotną rolę w życiu wielu ludzi. Jednocześnie, skojarzenia związane ze słodyczami są z reguły negatywne, przez co wiele osób ich unika. Aby wyjść naprzeciw świadomości konsumenckiej, oferujemy ekologiczne, naturalne słodycze reklamowe z logo. Pośród nich można znaleźć produkty bezglutenowe, pełnoziarniste, z obniżoną zawartością cukru, a nawet stworzone wyłącznie na bazie owoców i warzyw. Miłośnikom „małej czarnej” szczególnie polecamy ekologiczną kawę pochodzącą ze zrównoważonych zbiorów.

Słodycze reklamowe z nadrukiem logo na zamówienie

Istotną rolę w zastosowaniu słodyczy do promocji odgrywa wspomniane wcześniej brandowanie. Słodycze reklamowe wykonane na indywidualne zamówienie posiadają etykietki zaprojektowane specjalnie pod identyfikację wizualną danej firmy. Dzięki zachowaniu tej spójności produkt czy usługa reklamowane słodyczami łatwiej zapiszą się w świadomości odbiorcy. W naszym katalogu AdForce ze słodyczami znajdziesz szereg produktów, które oprawione w firmowy nadruk posłużą jako skuteczna reklama. Wybierz formę, która najbardziej odpowiada wartościom i potrzebom Twojej firmy.