Galanteria skórzana może stanowić wdzięczny rodzaj eleganckiego upominku albo większego prezentu, który będzie kojarzony z wyrafinowaniem i dobrym smakiem. Prestiżowy gadżet, który jest jednocześnie funkcjonalnym i praktycznym przedmiotem codziennego użytku, to przedmiot, który każdemu sprawi przyjemność. Taki dodatek nosi się z przyjemnością i chętnie się go eksponuje. Eleganckie, wysokiej jakości skórzane wyroby mogą stanowić o wysokiej pozycji społecznej i klasie człowieka, dlatego w świecie biznesu warto postawić na produkt reklamowy z wysokiej półki, który niełatwo zostanie zapomniany i będzie kojarzony z naszą firmą wyłącznie pozytywnie.

Oznacz skórę swoim logiem

Na rynku funkcjonuje kilka marek, które wykonują wysokiej jakości skórzane i skóropodobne akcesoria z możliwością umieszczenia na nich logotypu czy nadruku firmowego. 

Genela – to marka, która od 30 lat produkuje galanterię skórzaną. Używa naturalnej skóry włoskiej i najlepszych tworzyw imitujących skórę, a w swojej ofercie ma wiele klasycznych i nowoczesnych wyrobów użytkowych. W jej katalogu znajdziemy między innymi: notatniki, okładki na dyplomy, teczki, portfele, różnego rodzaju akcesoria biurowe i samochodowe, breloki, albumy, etui do wielu zastosowań i specjalne kolekcje dla mężczyzn lub kobiet oraz wiele innych użytecznych dodatków.

 

Mauro Conti – specjalizująca się w wytwarzaniu ekskluzywnych produktów reklamowych z naturalnej skóry bądź innych, wysokiej jakości materiałów. Jej styl cechuje przede wszystkim elegancja. Tego typu gadżety znajdą przeznaczenie do różnego rodzaju aktywności biznesowych. Wśród oferowanych produktów znajdziemy: portfele, etui na tablety i smartfony oraz na karty, artykuły piśmiennicze czy dokumenty, a także kosmetyczki, teczki konferencyjne i zawieszki na bagaż.

 

Leather Dreams – marka produkująca nie tylko wyjątkowe, tradycyjne wyroby skórzane, które przydadzą się każdemu przedsiębiorcy, ale i ozdabiająca je kryształami Swarovskiego. Dlatego portfele, aktówki, wizytowniki, teczki, torebki i inne akcesoria tej marki mogą stanowić wybitnie luksusowe podarunki i z pewnością zadbają o wysoką rangę Twojej firmy.

 

Wyjątkowe przedmioty skórzane znajdziesz również w ofertach marek: Druga Skóra, City Life, Persona i Franco Firenze. Mnogość oryginalnych wzorów i designerskie podejście w tworzeniu galanterii skórzanej pozwoli nam zaopatrzyć się w wyróżniające naszą firmę akcesoria, takie jak: paski, kalendarze, plecaki, breloki czy piersiówki. Żeby odpowiednio wyróżnić się w świecie biznesu i pokazać swoją klasę warto, żebyśmy posiadali eleganckie, skórzane etui na wizytówki, notesy, teczki czy organizery. Wszystkie tego typu produkty mogą być łatwo obrandowane – oznaczone logotypem czy napisem firmowym, tak aby mogły być prawidłowo utożsamiane z naszą firmą.