Notesy klejone z okładką Do kalkulacji

Notesy klejone z okładką umożliwaja nam zadruk przedniej części okładki co pozwala na umieszczenie dodatkowych treści oraz logotypów. Podobnie jak w przypadku standardowych notesów klejonych do wyboru mamy kilkanaście opcji konfiguracji. Notujesz mało – wybierz notes 25-cio lub 50-cio kartkowy, notujesz dużo – wybierz 100 kartkowy, każdy z notesów drukujemy na papierze 90g offset. Okładkę Twojego notesu wydrukujemy na kredzie 170 g mat lub połysk. Po otwarciu notesu z łatwością oderwiesz kolejną kartę.

Popularne formaty notesów klejonych z okładką:

A4 A5 A6 DL

zobacz porównanie formatów >>

Gramatury papieru

80 g offset, 90 g offset, kreda mat 90g, kreda mat 130g.

Notesy drukowane są na wysokobielonym papierze offsetowym. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość koloru.

Ilość kart w notesie

Do wyboru mamy: 25, 50, 100 kart w środku.

Różnorodność formatów

Zależnie od zapotrzebowania klientów realizujemy zamówienia notesów w 4 różnych formatach: A4 (297x210mm), A5 (210x148mm), A6 (148x105mm),DL (99 x 210mm). Formaty A4 i A5 mogą służyć jako bloki konferencyjne, mniejsze formaty jako podręczne notesy do zapisków.

Introligatornia

Notesy klejone są na górnej (krótkiej) lub bocznej (długiej) krawędzi specjalnym elastycznym klejem o wysokiej wytrzymałości. Na wierzch naklejana jest okładka z papieru kredowego o gramaturze 170g. Na spodzie każdego notesu przyklejony jest karton, który usztywnia notes i zwiększa jego trwałość

Dodatkowe możliwości:

Zaokrąglanie rogów

Chcesz notować na okrągło? Wybierz zaokrąglone narożniki, Twój notes nie musi być nudny! Oferta dostępna dla wybranych formatów.

Uszlachetnienie

Realizujemy zlecenia na indywidualne zlecenie Klienta, jeżeli potrzebujesz notesu wedle indywidualnej specyfikacji wyślij do nas zapytanie mailowe.

Realizacja 4-5 dni roboczych

Jeśli jesteś zainteresowany notesami klejonymi z okładką lub chcesz otrzymać wycenę na druk o parametrach innych niż podane w powyższym cenniku użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji