Segregatory i teczki Do kalkulacji

Segregator to prestiżowy i wyjątkowo trwały produkt reklamowy, będący przydatnym elementem firmowej identyfikacji. Segregator z indywidualnym nadrukiem dobrze będzie się prezentował na firmowej półce, podobnie jak dokumentacja w nim przedstawiona klientowi. Wybór między najbardziej popularnymi formatami i rodzajami uszlachetniania pozwala na swobodne dopasowanie produktu do Państwa potrzeb.

Popularne formaty segregatorów

A4 A5 DL

zobacz porównanie formatów >>

Dowolność wyboru

Segregatory są produkowane od podstaw wedle Waszych potrzeb. Możecie mieć wpływ na jego format, szerokość grzbietu, rodzaj zadruku na zewnątrz oraz na wkładce wewnętrznej. Segregator możemy urozmaicić o wiele akcesoriów dodatkowych jak chociażby kieszonka płytę CD lub wizytówkę…

Proponujemy także produkcję sztywnych teczek oraz podkładek z klipem.

Koszt druku, jest uzależniony od formatu, kolorystyki, dobranej gramatury papieru oraz rodzaju uszlachetnienia. Ze względu na zbyt dużą ilość składowych nie prezentujemy przykładowych cen segregatorów i teczek. Do każdego zlecenia wykonujemy indywidualną wycenę.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem segregatorów lub teczek i chcesz otrzymać wycenę użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji