Zegary

Czas cenniejszy od złota, czyli rola zegarków w naszym prywatnym i zawodowym życiu

Z jednej strony zwykło się sądzić, że „szczęśliwi czasu nie liczą”, ale istnieje też przekonanie, że „czas to pieniądz”, w co zatem powinien wierzyć współczesny człowiek? Punktualność doceniana jest na każdym kroku. Już od najmłodszych lat uczymy się, że nie należy się spóźniać i dobrze jest organizować sobie czas. Punktualność jest oznaką, że szanujemy drugiego człowieka, że nie lekceważymy każdej cennej dla niego minuty. Mogłoby się wydawać, że dzisiaj ludzie nie powinni się spóźniać. Oprócz tego, że mają oni klasyczne zegary w każdym pomieszczeniu, to również smartfony i telefony, gdzie również odmierzany jest czas. Niektórym jednak przydałby się cyfrowy stoper sygnalizujący, że to już czas się śpieszyć. Może to właściwy moment, aby obdarować kogoś podobnym upominkiem? Zegarki są potrzebne zarówno dzieciom, nastolatkom, młodym mamom i biznesmenom. Niezbędny gadżet w prywatnym i zawodowym życiu. Ich rolę docenia każdy, jednak nie wszyscy potrafią z niego odpowiednio korzystać.

Punktualność jako wartość firmy - zegary i zegarki

Zegarki z logotypem firmy mogą być oryginalnym prezentem dla klienta. W ten sposób pokażesz mu, jak wiele dla Ciebie znaczy oraz będziesz utożsamiał się z jedną z najważniejszych wartości w biznesie, jaką jest punktualność. Oferujemy zegarki na rękę, budziki, zegary wiszące i stopery z nadrukiem. Wybierać można spośród klasycznych form tego tradycyjnego produktu oraz oryginalnych i nietuzinkowych zegarków. Zmieniający kolor budzik czy też budzik w skórzanym etui to propozycja dla bardzo wymagającego klienta, który na pewno będzie usatysfakcjonowany takim prezentem.

Cyfrowa stacja pogoda, czyli prywatna pogodynka

Pogoda zmienną jest, ale zawsze chcemy wiedzieć, co czeka nas jutro, pojutrze czy za tydzień. Stacje pogodowe to sposób na otrzymywanie bieżących informacji o tym, co dzieje się i będzie się dziać za oknem. Nie sądzisz, ze to dosyć ciekawy upominek?