Koperty firmowe Do kalkulacji

Koperty firmowe w dobie masowej sprzedaży wysyłkowej to nie tylko miły dodatek, w którym Twój klient otrzymuje Twoje dokumenty (np. faktury)
To pierwsza forma reklamy, którą otrzymuje Twój klient, zanim sprawdzi jej zawartość. Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm, dobry nadruk może przekonać do zajrzenia do wewnątrz koperty. Możliwość zadruku full kolor koperty na pewno pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu.

Formaty kopert firmowych

  • Koperty DL – z okienkiem lub bez okienka. Samoklejące lub z paskiem HK
  • Koperty C4 – bez okienka. Z paskiem HK
  • Koperty C5 – z okienkiem lub bez okienka. Z paskiem HK
  • Koperty C6 – z okienkiem lub bez okienka. Samoklejące

Papier offset 80g

Koperty drukowane są na papierze offsetowym 80g. o wysokiej bieli i gładkości. Zapewnia im to dobre odwzorowanie kolorystyczne. Koperty otwierane są z góry.

Full kolor jednostronnie

Druk w full kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie koperty, loga firmy, zdjęcia itp. Nadruk możliwy jest tylko po stronie adresowej. Projekt i zamysł zależy już od Państwa inwencji. Proszę pamiętać tylko o pozostawieniu miejsca na dane adresowe i stemple pocztowe.

Okienko adresowe

Możliwe jest dodanie okienka w kopercie. Umożliwia ono podejrzenie zawartości koperty, a przede wszystkim wykorzystania dokumentu wewnątrz do zaadresowania koperty. Okienko zrobione jest z przezroczystej folii naklejonej po wewnętrznej stronie koperty. Znajduje się w prawym dolnym rogu strony adresowej.

Samoklejące (SK) lub z paskiem (HK)

Skrzydełka koperty pokryte są specjalną warstwą kleju, umożliwiającą jej zamknięcie. Opcjonalny jest też dodatkowy pasek HK, dzięki któremu koperty łatwiej przechowywać – miejsce klejenia chronione jest paskiem, który zwiększa trwałość koperty.

Realizacja 8 dni roboczych

Jeśli jesteś zainteresowany kopertami firmowymi użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji