Czy wyobrażasz sobie codzienność bez smartfonu i laptopa? Od pewnego czasu używasz również tabletu, doceniając jego duże możliwości i mobilność? Twoi klienci i pracownicy również, wszystkich nas łączy jedno – uzależnienie od urządzeń mobilnych, nawet jeżeli trudno jest nam się do tego przyznać. Już teraz 94% Polaków posiada telefon… to sprzyja rozwojowi nowych możliwości.

Szybciej, efektywniej i w lepszej jakości

Od pewnego czasu coraz więcej i głośniej mówi się o nowym rodzaju wtyczki stosowanej w porcie, który jest najpopularniejszy na świecie, to USB typu C. Od tradycyjnego USB różni się kształtem i rozmiarem, jest mniejszy i przypomina micro-USB charakterystyczne dla smartfonów i innych urządzeń przenośnych. Ponadto jest to port dwustronny, co oznacza, że nie ma znaczenia, którą stroną go podłączamy, jak to jest w przypadku powszechnie stosowanego obecnie USB. To jeszcze nie wszystko!

Prędkość przesyłania danych przez USB typu C jest dwukrotnie szybsza niż w USB 3.0. Z szybkością 30 kl/s przesyłamy video w standardzie 4K. Ponadto można przez niego ładować urządzenia w znacznie krótszym czasie. USB pozwalało do tej pory na ładowanie urządzeń prądem, który wynosi 0,5A. USB typu C cechuje się natężeniem 5A, czyli aż 10-krotnie większym.

USB typu C ma być już niedługo standardem złącza USB stosowanym w smartfonach i tabletach. Nie każdy posiada je już wśród swoich gadżetów. Twoi klienci mogą i to z logo Twojej firmy.

Bądź na czasie z techno nowinkami

Firma oceniana jest m.in. przez pryzmat tego, w jak dużym stopniu nadąża nad nowościami technologicznymi. Jeżeli dotrzymuje im kroku to oznacza, że się rozwija, ma potencjał i patrzy w przyszłość. Chcąc pokazać, że jesteś trendy, podaruj swoim klientom to, co umożliwi im jeszcze wygodniejsze korzystanie z urządzeń mobilnych – a wiesz, że z nich korzystają. To multiadaptery 4SOME, czyli uniwersalne końcówki do każdego modelu smartfonu i tabletu. Zestaw składa się ze złączy micro USB, USB typu C, Lightning oraz zwykłego USB. Możliwość dowolnej personalizacji multiadaptera pozwala na stworzenie techno gadżetu dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Praktyczny gadżet promocyjny wykorzystać można zarówno w formie prezentów dla stałych klientów, jak też jako element promocji podczas targów i imprez firmowych.

Gadżety reklamowe z nadrukiem stanowią doskonały element nie tylko reklamy i promocji, ale też budowania pozytywnego wizerunku marki. Dzięki nim możesz rozbawić klienta, zainspirować, pobudzić ciekawość i zaprezentować swoją firmę jako nowoczesną, a także podążającą za aktualnymi trendami.