Usługa odbierzgadzet.online to odpowiedź AdForce na zmieniające się warunki  funkcjonowania rynku reklamowego w okresie pandemii. Dzięki intuicyjnemu narzędziu online osoby do których trafić ma upominek same wybiorą czas i miejsce dostarczenia przesyłki. AdForce zajmie się resztą.

W czasie pandemii wszyscy mamy utrudniony kontakt z naszymi Klientami i partnerami biznesowymi a nawet współpracownikami. Ograniczenie możliwości organizowania spotkań i eventów uniemożliwia osobiste wręczanie upominków. A to właśnie teraz w okresie w którym większość czasu spędzamy w osobności pamięć o innych jest tak ważna. I jest doceniana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Umożliwienie obdarowanemu samodzielnego i bezpiecznego odbioru upominku  przenosi budowanie relacji z klientem lub pracownikiem w nowy wymiar. Dzięki usłudze paczkomatowej osoba odbierająca może odebrać prezent na swoich zasadach – w czasie i miejscu odpowiednim dla siebie. Wystarczy, że uzupełni swoje dane na specjalnie przygotowanej stronie i wybierze paczkomat do którego trafić ma gadżet. Logistyką zajmie się AdForce, nie zapomnimy też o poszanowaniu danych osobowych zgodnie z zasadami RODO.

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa usługa odbierzgadzet.online wejdź na stronę demo.odbierzgadzet.online

O więcej szczegółów i obsługę akcji marketingowej zapytaj u Twojego opiekunka handlowego lub prześlij zapytanie na adres: office@adforce.pl