Innowacyjność i użyteczność, a przy tym niezwykłe podejście do idei brandowania produktów firmowych. Moglibyśmy zakończyć wpis tym jednym zdaniem, ale o gadżetach, które chcemy Państwu przedstawić, można pisać w nieskończoność, szczególnie, że w całości powstają w Polsce! W świecie produktów promocyjnych, pełnym standardowych i utartych schematów oraz rozwiązań, wszystko to co tworzone jest z pasją i z myślą o drugiej osobie – zasługuje na to, by głośno o tym mówić. Tak właśnie powstają gadżety, które są odlewane ze specjalnie przygotowanych do tego form. Form, tworzonych zgodnie z ideą i koncepcją Twojej firmy, dla Twojej firmy.

Zabawa kształtem, która daje wolność.

Aby dogłębniej zrozumieć to, co tak naprawdę wyróżnia te produkty w indywidualnym kształcie od innych, należy sięgnąć do początku historii ich powstania. Wiodącą ideą, była chęć stworzenia użytkowego produktu dla firm, który wyglądem będzie mocno nawiązywał do charakteru danego przedsiębiorstwa oraz jego specyfiki, a przy tym stanie się integralną częścią jego wewnętrznych i zewnętrznych działań marketingowych. Tak powstała technologia, która pozwoliła na tworzenie dowolnych form, służących do produkcji unikatowych brandowanych gadżetów firmowych. Możliwości jakie ona daje, pozwalają na niezwykłą dbałość i dokładność w otrzymaniu nawet najdrobniejszych detali finalnego produktu, a to dopiero początek…

Trwały, praktyczny i ekologiczny upominek reklamowy.   

Uzyskana spersonalizowana forma, zalewana jest ekologicznym, bardzo plastycznym materiałem, który – co należy podkreślić – po zastygnięciu, daje niezwykle trwały i wytrzymały produkt. W celu uzyskania jeszcze bardziej unikalnego charakteru samego gadżetu, można wybrać jeden z kilkunastu stonowanych bądź metalicznych kolorów bazowych, aby dopełnić nim nowo powstały produkt promocyjny Twojej firmy. Grawer laserowy pozwoli na jego precyzyjne ozdobienie Twoim logotypem firmowym, wydobywając piękno oraz prostotę samego produktu. Czy można wyobrazić sobie bardziej dopasowaną rzecz użytkową do Ciebie i Twojej firmy, która będzie służyć jako nośnik reklamy?

Organizery, magnesy, świece, a może Twój kształt?  

Produktów, które można stworzyć korzystając z technologii odlewu z form, jest tak wiele jak wielu jest ludzi oraz ich pomysłów. A każdy uzyskany, może mieć inne praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. Już teraz możesz opracować z nami swoją własna formę pod produkt w indywidualnym kształcie z logo Twojej firmy, bądź skorzystać z gotowych dostępnych propozycji i je obrandować. Posiadamy gotowe formy pod niezwykłe i oryginalne organizery na biurko, stojaki na telefon, czy magnesy na lodówkę oraz wiele innych gadżetów promocyjnych, które nie tylko ucieszą tych, którym je podarujesz, ale dzięki nim długo będą o Tobie pamiętać.    

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje zabawa formą, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Twój pomysł jest dla nas wyzwaniem, a my lubimy wyzwania!