Niewiele osób jest w pełni świadoma, że wystarczy kilka sekund, aby paść ofiarą złodzieja lub oszusta. Już zwykły skaner, a nawet najprostszy smartfon z odpowiednią aplikacją, umożliwią zeskanowanie wszystkich naszych kart płatniczych lub paszportów biometrycznych. I chociaż wydaje się to być absurdalne, policyjne statystyki wskazują, że takie przypadki dzieją się wokół nas każdego dnia. Aby się przed tym ustrzec, możemy wdrożyć pewne rozwiązania, które zadziwiają swoją prostotą. Jednym z nich jest brandowany gadżet w postaci karty z ochroną RFID.

RFID Blocker Card ochroni cały nasz portfel.

Obecnie nie spotkamy osoby, która nie posiadałaby w swoim portfelu chociażby jednej karty z funkcją PayPass bądź payWave. Funkcja ta, umożliwia szybkie transakcje płatnicze, ale jest również najszybszym sposobem na kradzież. Tak jak wspomniano, wystarczy zbliżyć skaner bądź smartfon do karty posiadającej odpowiedni chip, aby zeskanowane w ten sposób przez złodzieja dane, mogły być użyte do dysponowania naszymi środkami. Umożliwiają one także zawieranie szybkich transakcji oraz płatność telefonem z naszych środków. Sposobem na skuteczną ochronę jest karta RFID, której działanie oparto na technologii NFC.

Jak działa karta RFID?

Karta o wielkości standardowej wizytówki, konstrukcyjnie oparta jest na dedykowanym układzie scalonym, który zasila się za pomocą indukcji magnetycznej pola EM o częstotliwości 13,56 MHz. Oznacza to, że po wykryciu fal radiowych – emitowanych w odpowiedniej częstotliwości – karta samoistnie zacznie transmitować zakłócenie w polu, co w efekcie uniemożliwia odczyt danych z wszelkich kart: płatniczych, identyfikacyjnych, dostępowych, dowodów osobistych czy paszportów biometrycznych. Chroniąc tym samym cały nasz portfel czy etui. Warto również zaznaczyć, że karta nie wymaga ładowania!

Twoje logo synonimem bezpieczeństwa!

Jeśli zaintrygowała Państwa innowacyjność tego produktu, na pewno ucieszy również fakt, że te niezwykle cienkie karty zabezpieczające, są dostępne z możliwością dowolnego brandingu! Produkt ten wykonany został z tworzywa PVC, co umożliwia jednostronny nadruk UV w pełnym kolorze, na całej powierzchni. Niemniej, dla lepszej identyfikacji samej karty przez jej użytkownika, zadruk przeprowadza się z jednej strony – druga pozostaje z informacją o ochronie RFID.

To wszystko sprawia, że ten niezwykle praktyczny gadżet, pozostanie na długie lata z Państwa klientami czy też partnerami biznesowymi. A co za tym idzie, to właśnie Państwa firma przez długie lata będzie kojarzyła się z bezpieczeństwem i komfortem!

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem handlowym mailowo bądź telefoniczne.

Więcej podobnych gadżetów znajdą Państwo w naszej ofercie: sprawdź ofertę!