Długopisy, kubki, torby i notesy – znane wszystkim gadżety reklamowe są przedmiotami najczęściej wykorzystywanych przez firmy w swoich akcjach reklamowych. Poszukując jednak czegoś nowego, można natrafić na artykuły mające nieco odmienną formę oraz wpisujące się przede wszystkim w potrzeby współczesnego społeczeństwa. Fix bottle, czyli jeszcze bardziej praktycznie i oryginalnie, przecież liczy się pomysł!

Fix bottle w Polsce jeszcze mało popularne

 

Dostarczając swoim klientom to, czego nie mogą im dać inne firmy, nie możesz nie być przez nich nie zapamiętany. Wiele osób uważa, iż to właśnie gadżety reklamowe sprawiają, że chętniej korzystają one z usług tej konkretnej firmy. AdForce wprowadza właśnie do swojej oferty coś zupełnie nowego na polskim rynku reklamowym, a mianowicie pasek na butelkę. Brzmi banalnie, jednak jego możliwości są naprawdę duże. Zważywszy na rosnące zainteresowanie aktywnym trybem życia, może być to strzał w 10, a dokładniej prosto w gusta Twoich klientów.

 

Dla mniej i bardziej aktywnych

 

Fix bottle to praktyczny pasek na butelkę, pozwalający na przenoszenie w nim butelek, puszek i kubków. Ma niewielkie rozmiary i bez problemu zmieści się nawet w kieszeni. Dlaczego jest on tak wyjątkowy?

Spójrzmy na ilość biegaczy i zwolenników jazdy na rowerze, jest ich na ścieżkach rowerowych oraz w parkach coraz więcej. Podstawowym problemem jest najczęściej brak możliwości zabrania ze sobą butelki wody, a ta jest niezbędna podczas treningu. Trzymać ją w ręku? Może to przecież ograniczyć nasze ruchu. Wciąć ze sobą plecak? Wpłynie to na jakość aktywności. Praktyczny pasek na butelkę przekładamy przez ramię, co jest znacznie bardziej komfortowe, niż duży plecak. Umieszczamy w nim butelkę lub puszkę, ściągamy pasek, aby dostosować do jej wielkości i gotowe. Smycz jest regulowana, dzięki czemu może z niej korzystać praktycznie każdy, nawet dzieci. Sprawdzi się podczas spacerów bądź wakacyjnych wyjazdów.

 

Z Twoim indywidualnym nadrukiem

 

Fix bottle to nie tylko praktyczny gadżet do przenoszenia napojów, ale również reklama Twojej firmy. Naniesiony na nią indywidualny nadruk – logo i nazwa oraz utrzymanie jej w kolorach marki stanowią dobry sposób na to, aby być zawsze blisko swoich klientów, a w szczególności latem, kiedy butelka wody to must have. Już nie ma konieczności zabierania ze sobą plecaka czy torby na każdy spacer czy trening. Pasek na butelkę z firmowym nadrukiem jest dużo lepszym rozwiązaniem, a korzyści są obustronne – dla Ciebie i klienta!